Support beachvolleyballer naar de top
Sport
Sportliefhebbers
18-24
Geld Producten
1000-10000
6-10
Dagelijks
1-5 Jaar
5000-10000
Internationaal
facebook instagram Internet Social media Televisie
Ja
Ja
Ja

Ik ben Mees Sengers (18 jaar), onderdeel van Beachvolleybal Team Nederland en zal me hieronder kort voorstellen.
Bij Beachvolleybal Team Nederland zit ik in Jong Oranje, waar ik fulltime train (2/3 trainingen per dag). Om het beste trainingsprogramma te kunnen draaien ben ik verhuisd naar Den Haag en richt ik me volledig op beachvolleybal. In de winter trainen we 20 tot 25 uur per week, om in de zomer de beste prestaties neer te kunnen zetten, bij de nationale competitie in de Eredivisie en de internationale competitie waaronder EK’s, WK’s en de Beach Pro Tour.
Inmiddels zitten we midden in de wintertrainingen om ons zo goed mogelijk voor te bereiden op het komende seizoen. De resultaten van vorig seizoen waren zeker goed maar voor volgend seizoen wil ik zeker nog een stap omhoog gaan maken, wat ook realistisch is. Aan het begin van afgelopen seizoen ben ik samen met mijn partner Nederlands kampioen indoor geworden en bij het NK in Scheveningen haalde wij na een spannende finale tegen een topteam een mooie zilveren plak. Daarnaast heb ik afgelopen seizoen verschillende keren op het podium gestaan in de eredivisie en vier keer een 5de plek behaald op internationale Future toernooien. Het hoogtepunt was de deelname aan het internationale toernooi King Of The Court in Utrecht, waar verschillende teams uit de wereldtop aan deelnamen.Komend seizoen is het doel om voor de medailles te gaan op deze toernooien en wil ik me gaan meten op het Challenger niveau (een stap hoger).
Nogmaals in het kort, de doelen voor het komende seizoen zijn:
– Medailles op Future toernooien
– Plaatsing en deelname voor Challenger toernooien
– Goud op het NK in Den Haag
– Podium op het EK U20
Met als absolute doel de Olympische spelen van 2028 in LA.
Graag zou ik willen kijken wat we voor elkaar kunnen betekenen. Dat kan bestaan uit financiële support maar ook andere mogelijkheden. Uiteraard vraag ik niet zomaar alleen om sponsoring, maar kan ik hier zeker ook wat tegenover zetten. De aandacht op sociale media en TV wordt steeds uitgebreider voor onze sport en via mijn eigen sociale media kanaal, waaronder Instagram kan ik mensen binnen en buiten de sport bereiken. Hiermee kan ik jullie bijvoorbeeld helpen aan meer naamsbekendheid en aanbevelingen. Daarnaast is er zeker, in overleg, mogelijkheid tot meer, denk aan: logo op kleding en/of aanvoerdersband of zelfs een clinic voor jullie personeel. .
Ik hoop jullie via deze weg enthousiast gemaakt te hebben voor een samenwerking en dat jullie mij zouden willen ondersteunen op mijn weg naar de top!
Ik hoor graag van u! Mochten er nog verdere vragen zijn, neem dan gerust contact op.
Alvast bedankt.
Sportieve groetjes,
Mees Sengers